Jak to funguje?


CO JE TO MILON CIRCLE

Pro mnohé z nás je velkým dobrodružstvím vydat se poprvé do fitness centra. Určitě bude jednodušší vzít si s sebou někoho, kdo má s tímto fitness centrem dobré zkušenosti. Pomyslíme si: „Když to zvládne on/ona, zvládnu to taky!“ Ale nebylo by ještě jednodušší nemuset si pamatovat všechna ta nastavení strojů? Pokud je Vaše odpověď „ANO“, pak pro Vás máme dobrou zprávu. Všechna nastavení budou uložena na čipovou kartu!

První trénink na milon circle je vždy zdarma a bez závazků! Je pro nás velmi důležité vědět, jestli se Vám tento způsob tréninku zalíbí. Napřed Vám bude vysvětleno, jak milon circle pracuje a proč je milon circle pro každého ideálním způsobem, jak dosáhnout požadovaných výsledků.

Na začátku jsou stroje nastaveny pomocí přístroje milonizer. Milonizer naskenuje vaše tělo za 5 vteřin a následně jsou výsledky ještě zkontrolovány a upraveny během prvního tréninku naším trenérem.
V druhém kole jednoduše vložíte čipovou kartu do stroje a vše se automaticky upraví podle prvotního nastavení trenéra. Tak tomu bude i při Vaší další návštěvě. Takže nemůžete udělat chybu!

Na milon circle dosáhnete požadovaných výsledků, i když budete trénovat pouze 6x za měsíc. Každý trénink absolvujete 2 kola, která zaberou pouhých 35 minut z Vašeho volného času. Kromě toho, že neztratíte žádný čas nastavováním strojů, budete trénovat až 15x efektivněji. Jeden z důvodů, proč tomu tak bude je, že milon circle stroje dávají 30% více odporu na zpětné vazbě. Tento způsob tréninku nazýváme excentrický. Tak například pokud tlačíme 15kg dopředu, vrátí se nám 20kg zpět, aniž bychom vynaložili znatelně větší fyzické úsilí. Každý člověk je totiž na zpětné vazbě silnější. S milon circle proto trénuje každý podle svého vlastního maxima. 

Přihlaste se teď a získejte tři tréninky na zkoušku úplně zdarma!